
Speuren in het Stadsmuseum in de herfstvakantie!
26 oktober - 3 november 2024
In de herfstvakantie kun je in het museum een splinternieuwe kijkroute doen, samen je ouders, opa, oma, vriendje of vriendinnetje. Speur naar details op de schilderijen in de tijdelijke tentoonstelling en ontdek nog veel meer over de kunstenaarsvrienden Leo en Gust!
Op dinsdagmiddag 29 oktober kun je meedoen met een speciale familieactiviteit in de herfstvakantie. We gaan op pad in de tentoonstelling en natuurlijk gaan jullie ook zelf creatief aan de slag!
De tijdelijke tentoonstelling heet Leo Gestel en Gustave De Smet, vluchtelingen – zielsverwanten. Het gaat over twee kunstenaars: de Vlaamse kunstenaar Gust en Leo, die uit Woerden komt. Ze leren elkaar kennen als Gust naar Amsterdam vlucht wanneer in 1914 de eerste wereldoorlog uitbreekt. En ze blijven hun leven lang vrienden!
Kijkkaarten
Het museum heeft een mooie set kijkkaarten gemaakt, waarmee je zelf op pad kunt door de tentoonstelling. Aan de voorkant staan steeds kleine stukjes van schilderijen. Kun je het hele schilderij erbij vinden? Duik dan in de vragen aan de achterkant.
Het museum is gratis voor kinderen, volwassenen betalen wel entree. Woensdag tussen 15-17 uur is het museum gratis voor iedereen.
